Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded


    Seeders : 0      Leechers : 2

Torrent Hash :34D332C193C0049C8EE7BB5172A4A16555C0CECD
Torrent Added :1 Year+ in Movies
Torrent Size :519.44 MB
VPN :Download torrent Safely and Anonymously with Cheap VPN : Get VPN NOW


Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded
Fast And Direct Download Safely And Anonymously!


Note :

Please Update (Trackers Info) Before Start "Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded" Torrent Downloading to See Updated Seeders And Leechers for Batter Torrent Download Speed.

Trackers List

Tracker NameLast CheckStatusSeedersLeechersTorrent File Content (2 files)


Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded
     Le silence de Lorna (Shqip).avi -
519.44 MB

     Lexo ketu e rendesishme.txt -
125 bytesDescriptionFilmi heshtja e Lornes. 
Aktorja Kosovare Arta Dobroshi etj etj.

IMDB INFO KLIK KETU

<pre class="nfo">Filmi “Heshtja e Lornes” me skenar dhe regji t? Jean Pierre e Luc Dardenne ?sht? nderuar n? “Festivalin e Kan?s” me cmimin p?r “Skenarin m? t? mir?”. Filmi,nj? prodhim belg, francez dhe italian, tregon p?r Lorn?n, nj? vajz? shqiptare e cila p?r t’u b?r? pronare e nj? dyqani n? Belgjik?, vendos t? martohet p?r letra me Klaudin, nj? martes? e rregulluar prej mafiozit Fabio i cili si k u s h t k?rkon q? pas marrjes s? n?nshtet?sis?, Lorna t? martohet me nj? mafioz rus.

Rusi ?sht? gati t? shpenzoj? nj? shum? t? madhe parash p?r t? rregulluar letrat n? m?nyr? t? shpejt?, po ashtu si? b?ri Lorna. Q? kjo t? ndodhi pa probleme, Fabio ka menduar q? t? vras? Klaudin, por a do ta lejoj? Lorna k?t? gj??

Personazhi i Lorn?s interpretohet n? film nga shqiptarja Arta Dobroshi, e cila ?sht? pritur dhe vler?suar shum? mir? n? k?t? festival, si dhe ka qen? pretendente p?r ?mimin e aktores m? t? mir?.
P?rve? Art?s n? “Heshtjen e Lorn?s” ka interpretuar dhe shqiptari Alban Ukaj. </pre>

Movie with albaniansubs embedded.

Ju uroj shikim te kendshem.
B?ni sa me shume seed.

Related torrents

Torrent NameAddedSizeSeedLeechHealth
1 Year+ - in Movies1.19 GB00
1 Year+ - in Movies4.9 GB00
1 Year+ - in Movies699.1 MB00
1 Year+ - in Movies699.1 MB073
1 Year+ - in Movies698.08 MB129

Note :

Feel free to post any comments about this torrent, including links to Subtitle, samples, screenshots, or any other relevant information. Watch Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded Full Movie Online Free, Like 123Movies, FMovies, Putlocker, Netflix or Direct Download Torrent Le silence de Lorna With Albanian Subs embedded via Magnet Download Link.

Comments (0 Comments)
Please login or create a FREE account to post comments

People Searches